Usługi prawne

Dostarczamy od wielu lat kompleksowych rozwiązań prawnych przedsiębiorstwom krajowym i międzynarodowym.
Naszych ekspertów cechuje wiedza prawnicza i wieloletnie doświadczenie w biznesie. Nie tylko znamy przepisy prawa, ale wiemy, jak je z powodzeniem wdrażać w dynamicznie zmieniającym się biznesie.

Dostarczamy doradztwa prawnego z uwzględnieniem indywidualnego profilu działalności i struktury przedsiębiorstwa. Jako nasz Klient możesz liczyć na fachową pomoc prawnika, który zapewni Ci wsparcie wykraczające poza standardową obsługę prawną.

Specjalizujemy się w zakresie prawa medycznego i prowadzenia dokumentacji medycznej. Wprowadzamy RODO w szpitalach i podmiotach wykonujących działalność leczniczą. Poza ochroną danych osobowych zapewniamy również kompleksowe wsparcie w innych obszarach.

W naszym zespole znajdują się eksperci o różnorodnych specjalizacjach, dzięki czemu udzielamy pomocy nie tylko podmiotom leczniczym, ale i firmom z innych branż, między innymi turystycznej, ubezpieczeniowej, organizacjom sektora publicznego i innych.

icon2.png

Przewidujemy, pomagamy i wdrażamy skuteczne rozwiązania

Działamy profilaktycznie, zapobiegając naruszaniu przepisów RODO, wytycznych UODO oraz regulacji z zakresu prawa gospodarczego, handlowego czy cywilnego. Interweniujemy również w przypadku wystąpienia problemów bezpieczeństwa danych, zapewniając stałe wsparcie specjalistów wykwalifikowanych w danym obszarze.

Dostarczamy naszym Klientom gotowe rozwiązania, dostosowane do aktualnych i przyszłych potrzeb. Zapewniamy wsparcie biznesowe i prawne w zakresie przygotowywania umów, realizacji transakcji i budowania procesów. Chronimy interesów naszych Klientów, identyfikując potencjalne zagrożenia ze znacznym wyprzedzeniem. Umożliwia nam to doświadczenie zebrane podczas współpracy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami.

icon-5b.png

Kompleksowa obsługa prawna firm

Oferujemy kompletne doradztwo prawne dla każdego przedsiębiorstwa. Dostosowujemy się do charakterystyki Twojej firmy oraz realizujemy projekty w różnych modelach rozliczeń, co pozwala na długofalową współpracę. Realizujemy sprecyzowane, jednorazowe zlecenia, jak również udzielamy długotrwałej opieki prawnej. Przedsiębiorstwa i instytucje, które z nami współpracują, mogą liczyć na obsługę prawną w zakresie:

  • prawa medycznego i dokumentacji medycznej;
  • prawa gospodarczego i handlowego;
  • prawa autorskiego i własności intelektualnej;
  • prawa cywilnego;
  • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • sukcesji w firmie.