Usługi prawne

Dostarczamy od wielu lat kompleksowych rozwiązań prawnych przedsiębiorstwom krajowym i międzynarodowym.
Naszych ekspertów cechuje wiedza prawnicza i wieloletnie doświadczenie w biznesie. Nie tylko znamy przepisy prawa, ale wiemy, jak je z powodzeniem wdrażać w dynamicznie zmieniającym się biznesie.

Dostarczamy doradztwa prawnego z uwzględnieniem indywidualnego profilu działalności i struktury przedsiębiorstwa. Jako nasz Klient możesz liczyć na fachową pomoc prawnika, który zapewni Ci wsparcie wykraczające poza standardową obsługę prawną.

Specjalizujemy się w zakresie prawa medycznego i prowadzenia dokumentacji medycznej. Wprowadzamy RODO w szpitalach i podmiotach wykonujących działalność leczniczą. Poza ochroną danych osobowych zapewniamy również kompleksowe wsparcie w innych obszarach.

W naszym zespole znajdują się eksperci o różnorodnych specjalizacjach, dzięki czemu udzielamy pomocy nie tylko podmiotom leczniczym, ale i firmom z innych branż, między innymi turystycznej, ubezpieczeniowej, organizacjom sektora publicznego i innych.

icon2.png

Przewidujemy, pomagamy i wdrażamy skuteczne rozwiązania

Działamy profilaktycznie, zapobiegając naruszaniu przepisów RODO, wytycznych UODO oraz regulacji z zakresu prawa gospodarczego, handlowego czy cywilnego. Interweniujemy również w przypadku wystąpienia problemów bezpieczeństwa danych, zapewniając stałe wsparcie specjalistów wykwalifikowanych w danym obszarze.

Dostarczamy naszym Klientom gotowe rozwiązania, dostosowane do aktualnych i przyszłych potrzeb. Zapewniamy wsparcie biznesowe i prawne w zakresie przygotowywania umów, realizacji transakcji i budowania procesów. Chronimy interesów naszych Klientów, identyfikując potencjalne zagrożenia ze znacznym wyprzedzeniem. Umożliwia nam to doświadczenie zebrane podczas współpracy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami.

icon-5b.png

Kompleksowa obsługa prawna firm

Oferujemy kompletne doradztwo prawne dla każdego przedsiębiorstwa. Dostosowujemy się do charakterystyki Twojej firmy oraz realizujemy projekty w różnych modelach rozliczeń, co pozwala na długofalową współpracę. Realizujemy sprecyzowane, jednorazowe zlecenia, jak również udzielamy długotrwałej opieki prawnej. Przedsiębiorstwa i instytucje, które z nami współpracują, mogą liczyć na obsługę prawną w zakresie:

  • prawa medycznego i dokumentacji medycznej;
  • prawa gospodarczego i handlowego;
  • prawa autorskiego i własności intelektualnej;
  • prawa cywilnego;
  • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • sukcesji w firmie.

Specjalizujemy się w prawie medycznym

Jako profesjonalna firma doradcza udzielamy klientom fachowych porad z zakresu różnych dziedzin, przede wszystkim prawa medycznego, w którym się specjalizujemy. Służymy swoją specjalistyczną pomocą wszystkim uczestnikom systemu ochrony zdrowia, wskazując w jaki sposób powinny być chronione ich dane osobowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że prawo medyczne to interdyscyplinarna dziedzina, w skład której wchodzi zespół norm wywodzących się z różnych gałęzi prawodawstwa (cywilnego, administracyjnego, konstytucyjnego, pracy, karnego, międzynarodowego). Dlatego też pracujący w naszej firmie doradczej konsultanci dysponują rozległą wiedzą na temat rozmaitych zagadnień prawnych. W kontaktach z klientami stawiamy na pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego problemu. Dokładamy wszelkich starań, aby współpracujące z nami osoby były w pełni usatysfakcjonowane z najwyższej jakości obsługi. Staramy się w rzetelny i możliwie jak najbardziej wyczerpujący sposób odpowiedzieć na każde zadane nam pytanie natury prawnej.

Zwróć się do nas o pomoc

Prowadzona przez nas firma doradcza to miejsce, do którego można zwrócić się o pomoc w rozstrzygnięciu sporów na linii pacjent-zakład opieki zdrowotnej. Żadnego klienta nie pozostawiamy bez fachowego wsparcia. Uważnie wysłuchujemy jego problemów, wskazując im na najkorzystniejsze w danych okolicznościach rozwiązania. Na bieżąco śledzimy orzecznictwo wydawane przez sądy w konkretnych sprawach, odnosząc treść wyroków do indywidualnej sytuacji klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić mu skutecznej pomocy.

Prawo medyczne nie ma przed nami żadnych tajemnic. Regularnie zgłębiamy jego tajniki, a wszystko w trosce o najwyższą jakość obsługi petentów.